ساعت روسیه انگلیس جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ساعت: روسیه انگلیس جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

غریب‌آبادی به جای نجفی نشست ، عوض کردن نماینده کشور عزیزمان ایران در آژانس انرژی اتمی

به پیشنهاد محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و تأیید حسن روحانی مدیر جمهوری اسلامی ایران، کاظم غریب‌آبادی به عنوان سفیر و نماینده دائم کشور عزیزمان ایران نزد سا..

ادامه مطلب

مهمترین عامل فساد، سیاسی است / مرتضی مبلغ

معاون سیاسی وزرات کشور در دولت اصلاحات گفت: دستگاه قضایی اگر واقعا در جایگاه خود به طور دقیق، بی‌طرفانه و منصفانه وارد شود و بدون توجه به هیچ گونه نسب..

ادامه مطلب

تا کی می‌توانیم زندانی‌ها را کف‌خواب کنیم و داخل هم بچپانیم؟ / معاون س

خودکشی‌های اخیر در زندان، بحث حقوق زندانی و کیفیت زندان‌ها را یک‌بار دیگر سرزبان ها انداخته هست. معاون سابق دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در امور ..

ادامه مطلب

در صورت لغو برجام اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می‌کنیم / ما را وادار به عکس‌العمل نکنند ، صالحی

رییس شرکت انرژی اتمی هشدار داد: اگر برجام به هم بخورد، اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می کنیم لیکن اکنون به طور به میل خود در حال اجرای آن هستیم و هنوز ..

ادامه مطلب

اصلاح طلبان مخالف عبور از روحانی هستند

مخالف عبور از روحانی هستم همچنان که مخالف عبور از رییس دولت اصلاحات بودم. موافق استمرار ائتلاف اصلاح طلبان با دکتر روحانی و حامیانش هستم که از سال 92 تا کنون ..

ادامه مطلب

در جمهوري اسلامي ايران کسي بي دليل به زندان نمي رود ، چند پرسش و یادآ

احمدی نژاد تمام شده است ؛ سال هاست . این چیزی است که می تواند مرهمی باشد جهت آنهایی که همچنان دلشان جهت آن «آقای دکتر» دهه 80 تنگ می شود .  ..

ادامه مطلب

درخواست تاسیس شرکت حقوق شهروندی و ارتقاء دستیار خاص اقوام و مذاهب به معاونت

نایب مدیر فراکسیون امید مجلس و رییس ستاد اقوام، مذاهب و ادیان حسن روحانی در نامه‌ای به حسن روحانی خواستار تاسیس شرکت حقوق شهروندی، تبدیل دستیاری خاص رئی..

ادامه مطلب